You are not logged in.
Pages: 1
So then how do you find an average price say when you have different numbers of things with different prices
44 Bananas @ $6.40 = $281.60
67 Onions @ $15.50 = $1038.50
26 Pears @ $19.80 = $514.80
How do you calculate the average price for these items?
Pages: 1